Alexa Düşürme Sistemi ve yöntemi

Bir çoğumuz alexa düşürmek için uzun bir emek harcar. Alexa hemen hemen her web sitesi için çok önemlidir. Şimdi sizlere mükemmel bir sistem hakkında bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle http://goo.gl/nyTFRv bağlantısına tıklayarak sisteme üye oluyoruz. Sonrasında Manage Website bölümünden web sitemizi ya da ziyaretçi almamızı istediğimiz sayfamızı ekliyoruz.

alexa-dusurme

Ziyaretçiler anında gelmeye başlıyor. Bununla alakalı ilerleyen dönemlerde daha detaylı bir tanıtım yazısı yayınlayacağım. Bugün keşfettiğim bu siteme kesinlikle üye olmalısınız.

Üye olmak için http://goo.gl/nyTFRv

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

alexa düşürme sistemi sizlere belli bir dakika vermektedir o dakikalarınız ücretsizdir dakikalar sitenize ziyaretçi çekme dakikasıdır ilerleyen zamanlarda dilerseniz dakika satın alabilirsiniz başka iplerden başka bilgisayarlardan sitenize hit sağlıyor bu sayede alexa değerinizin yükselmesine olanak gösteriyor.

Organik Alexa Düşürme

Bu sistem hile ile düşürme yöntemi kesinlikle değildir çünkü o sistemi kullanan sizin gibi insanlar sitenizi ziyaret ediyor ancak bu sistemi benden tavsiye hemen çok ziyaretçi çekmeye çalışmayın yavaş yavaş günlük 5 sonra 10 sonra 25 gibi bu saye de daha doğal bir çalışma olmuş oluyor.

Alexa Düşürme Faydaları

Sitenizin alexa değerini yükseltir yani alexa düşürür iseniz google sitenizi daha değerli kılacaktır ve eklediğiniz yeni makale yada yeni bir içerik sitenizin genel anlamda hızlı index ve hızlı sıralama sonuçlarını elde etme şansınız vardır.

Sorularınız için bize yorum atabilir yada tartışabiliriz sistemi umarım herkes için en iyisi olur.

Bir önceki yazımız olan Seo Yapmak başlıklı makalemizde seo paketleri, seo yapmak ve seo yaptırmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş
  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it
yorumlar (Yazdığınız yorum sonrası Reklamlara Tıklamanız durumunda yorumunuz hemen onaylanır)
9 Yorum Yapıldı