Facebook İçerik Yönetimi’ni Kolaylaştırıyor

Facebook sosyal medya pazarında boşuna lider olmadığını kanıtlarcasına her geçen gün yepyeni özellikler sunarak kullanıcılarının işini daha da kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Son olarak duyurduğu yeni özellik Facebook’ta sayfası olan (profili değil) kişilerin paylaştıkları herhangi bir içerik için yapılan yorumları yönetici panelinden kolayca yönetebilmelerini sağlayacak. Sağlayacak diyoruz çünkü sistemin önümüzdeki 20 Şubat tarihinde kullanıma açılması bekleniyor. Sistem 20 Şubat tarihinden önce yayınlanan içerikler için yönetim imkanı sunmayacağı açıklanan bir diğer bilgi.

facebook

Bu yeniliğin ne getirisi olacak derseniz şöyle söyleyelim;

Birden fazla yöneticisi olan bir hayran yada şirket sayfası olduğunu düşünün. Şirket sayfasına yeni bir ürün ile ilgili içerik girildiğinde yada hayran sayfasına yeni bir bilgi girildiğinde girilen yeni bilginin hangi yönetici tarafından sisteme girildiği kolaylıkla belirlenebilecek. Böylece Facebook’ta sürekli olarak yeni içerikler girilen bir sayfanın kontrolü son derece kolay hale gelecektir. Yukarıda kısaca açıklamaya çalıştığımız yeni özellik çoğu kişi tarafından sıradan olarak değerlendirilebilir ancak bilinçli ve amacına uygun kullanıldığında son derece faydalı olacağı belirtiliyor. Ayrıca bu yeni sistem düzenlemesi ile yönetici sayısı birden fazla olan sayfaların daha derli toplu içerik sunabilecekleri de belirtilen başka bir durum. Sayılı günler içinde hizmete girecek olan yeni sistem hakkında daha net yorumlar yapabilmek için 20 Şubat tarihini beklemek gerekecek. Siz değerli okuyuculara söyleyebileceğimiz tek şey bilgilenmek için bizi takip edin haberiniz olsun…

 

Bir önceki yazımız olan Uygulama Geliştir LG Telefonu Kap başlıklı makalemizde lg telefon, lg telefon kazanma ve ücretsiz lg telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş
  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it
yorumlar (Yazdığınız yorum sonrası Reklamlara Tıklamanız durumunda yorumunuz hemen onaylanır)
3 Yorum Yapıldı